Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.10) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Modules
lt: Moduliai

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Good
lt: Gerai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Domain
lt: Domenas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Port
lt: Šliuzas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: simple
lt: paprasta

en: Enable clean URLs
lt: Įjungti švarius URL

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Aggregate and compress CSS files
lt: CSS bylų sudarymas ir suspaudimas

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: Errors and warnings
lt: Klaidos ir įspėjimai

en: Error messages to display
lt: Klaidų pranešimų rodymas

en: Cache pages for anonymous users
lt: Talpinti puslapius į laikinąją atmintį neregistruotiems lankytojams

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes
