Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.10) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Undefined
ur: غیر واضح
