Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Install
te: స్థాపించు
