Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Update
ar: تحديث

en: Modules
ar: الوحدات

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Good
ar: جيد

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Host
ar: المستضيف

en: Domain
ar: النطاق

en: Install
ar: تثبيت

en: Port
ar: منفذ

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Enable clean URLs
ar: تفعيل المسارات النظيفة

en: Default 403 (access denied) page
ar: صفحة 403 (الوصول ممنوع) الافتراضية

en: Default 404 (not found) page
ar: صفحة 404 (غير موجود) الافتراضية

en: Cache pages for anonymous users
ar: تخزين صفحات للمستخدمين المجهولين.

en: Database log messages to keep
ar: رسائل سجل قاعدة البيانات المحتفظ بها

en: Update Translations
ar: تحديث الترجمات
