Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.4) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Update
he: עדכון

en: Modules
he: רכיבים

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Good
he: טוב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Domain
he: דומיין

en: Install
he: התקנה

en: Port
he: פורט

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Aggregate JavaScript files
he: איחוד קבצי JavaScript

en: simple
he: פשוט

en: Server
he: שרת

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Cache pages for anonymous users
he: הטמנת עמודים (שמירה במטמון) עבור משתמשים אנונונימיים.

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים
