Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.4) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: On
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: Update
pt: Atualizar

en: Modules
pt: Módulos

en: User
pt: Usuário

en: Files
pt: Arquivos

en: All
pt: Tudo

en: Good
pt: Bom

en: Database
pt: Banco de dados

en: Host
pt: Servidor

en: Domain
pt: Domínio

en: Install
pt: Instalar

en: Port
pt: Porta

en: Undefined
pt: Indefinido

en: Aggregate JavaScript files
pt: Combinar arquivos JavaScript

en: simple
pt: simples

en: Enable clean URLs
pt: Habilitar URLs limpas

en: Execute PHP code
pt: Executar código PHP

en: Default 403 (access denied) page
pt: Página padrão de erro 403 (acesso negado)

en: Default 404 (not found) page
pt: Página padrão de erro 404 (página não encontrada)

en: Aggregate and compress CSS files
pt: Agregar e compactar os arquivos CSS

en: Cache pages for anonymous users
pt: Manter cache de páginas para usuários anônimos

en: Database log messages to keep
pt: Número de mensagens a manter no banco de dados

en: Compress cached pages
pt: Compactar páginas em cache
