Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol
