Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.9) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Password
sr: Лозинка

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: All messages
sr: Све поруке
