Dropshadow (6.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Jump to the first comment of this posting.
it: Vai al primo commento di questo argomento.

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Add a new comment to this page.
it: Aggiungi un nuovo commento a questa pagina.
