Drupad (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: view
ar: عرض

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: Other
ar: آخر

en: Users
ar: المستخدمين

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: Status report
ar: تقرير الحالة

en: (No subject)
ar: (لا موضوع)

en: Recent log entries
ar: مدخلات السجل الحديثة

en: Maintenance mode
ar: وضع الصيانة
