Drupad (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Weight
ne: वजन

en: action
ne: कार्य

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात
