Drupad (6.x-1.6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: user
ur: صارف

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Anonymous
ur: گمنام

en: (No subject)
ur: (بلا عنوان)
