Drupad (6.x-1.8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: Anonymous
az: Anonim
