Drupad (6.x-1.8) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: Response
fa: پاسخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: action
fa: عملکرد

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Other
fa: ساير

en: Backup
fa: پشتیبان

en: Users
fa: کاربران

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Cron
fa: کرون

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: Unpublished comment %subject.
fa: دیدگاه %subject منتشر نشد.

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: Recent log entries
fa: ورودی های اخیر لاگ

en: Deleted comment @cid and its replies.
fa: دیدگاه @cid و تمامی پاسخ‌های آن حذف شدند.

en: Published comment %subject.
fa: دیدگاه %subject منتشر شد.

en: Maintenance mode
fa: حالت نگهداری

en: Comment posted: %subject.
fa: دیدگاه ارسال شد: %subject.
