Drupad (6.x-1.9) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: access denied
hy: մուտքը արգելված է

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն

en: (No subject)
hy: (առանց թեմայի)
