Drupagram (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Never
hu: Soha

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Full name
hu: Teljes név

en: Last refresh
hu: Legutóbbi frissítés

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Bio
hu: Életrajz

en: Followers
hu: Követők

en: Profile picture
hu: Profilkép

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
hu: Hogyan kell a szerializált adatokat megjeleníteni. Választható egy egyéni tömb-/objektumkulcs vagy egy print_r a teljes kimeneten.

en: A certain key
hu: Egy bizonyos kulcs

en: Which key should be displayed
hu: Melyik kulcsot kell használni

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
hu: Meg kell adni egy kulcsot az adat egy kulcsának megjelenítéséhez.
