Drupagram (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Never
ro: Niciodată

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locaţia

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Full name
ro: Numele complet

en: Caption
ro: Legendă

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
ro: Cum ar trebui să fie afișate datele serializate. Puteți alege o cheie personalizată pentru matrice (array)/obiect sau un print_r pentru rezultat (output) complet.

en: A certain key
ro: O anumită cheie

en: Which key should be displayed
ro: Care cheie ar trebui afișată

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
ro: Trebuie să introduceți o cheie dacă doriți să afișați o cheie a datelor.
