Drupagram (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: URL
he: כתובת URL

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Never
he: לעולם

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Full name
he: שם מלא

en: Last refresh
he: רענון אחרון

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Display format
he: סגנון תצוגה
