Form Maker (6.x-2.2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
