Form Maker (6.x-2.3) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Article
nl: Artikel

en: Go
nl: Filter

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Country
nl: Land

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Text
nl: Tekst

en: Total
nl: Totaal

en: Before
nl: Voor

en: All
nl: Alle

en: Done
nl: Gereed

en: From
nl: Van

en: Count
nl: Aantal

en: State
nl: Status

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Choices
nl: Keuzen

en: Last
nl: Laatste

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: City
nl: Plaats

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: to
nl: naar

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: New
nl: Nieuwe

en: Themes
nl: Thema's

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Form
nl: Formulier

en: Reports
nl: Rapporten

en: Action type
nl: Actietype

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Form submission from: %title
nl: Formulierinzending van: %title

en: Export to
nl: Exporteren naar

en: Theme:
nl: Thema:
