Form Maker (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Article
ar: مقال

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Before
ar: قبل

en: All
ar: الكل

en: Done
ar: تمّ

en: From
ar: من

en: Count
ar: العدد

en: State
ar: الحالة

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Choices
ar: الخيارات

en: New
ar: جديد

en: Themes
ar: الحلل

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Form
ar: النموذج

en: Reports
ar: التقارير

en: Action type
ar: نوع الإجراء
