Form Maker (6.x-2.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Article
ur: مضمون

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
