Wiki installation profile (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: error
az: səhv

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: Hide
az: Gizlət
