DrupalChat (6.x-2.0-beta26) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Theme
pl: Skórka

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Close
pl: Zamknij

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Ban
pl: Zablokuj

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Busy
pl: Zajęty

en: Chat
pl: Czat

en: Idle
pl: Bezczynny

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: An experimental module. DO NOT USE IT ON PRODUCTION SITES.
pl: Moduł eksperymentalny. NIE NALEŻY UŻYWAĆ GO NA STRONACH PRODUKCYJNYCH.
