Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: closed
hy: փակված

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Mail
hy: Փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: active
hy: ակտիվ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Forum
hy: Ֆորում

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում
