Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (145 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Home
ne: गृह

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Types
ne: प्रकार

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Month
ne: महिना

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Log out
ne: लगआउट

en: warning
ne: चेतावनी

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: and
ne: र

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: contact
ne: सम्पर्क
