Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Content
ar: المحتوى

en: closed
ar: مغلق

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Administration
ar: الإدارة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Project
ar: المشروع

en: Search
ar: بحث

en: Views
ar: الرؤى

en: Modules
ar: الوحدات

en: Event
ar: الحدث

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Page
ar: الصفحة

en: Drupal
ar: دروبال

en: Location
ar: الموضع

en: active
ar: نشط

en: Performance
ar: الأداء

en: Media
ar: ميديا

en: Forum
ar: المنتدى

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: Themes
ar: الحلل

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Security update
ar: تحديث أمني

en: Story
ar: خبر
