Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: closed
az: bağlıdır

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Modules
az: Modullar

en: Statistics
az: Statistika

en: Contact
az: Kontakt

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: active
az: aktiv

en: Performance
az: Performans

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Themes
az: Mövzular

en: Multilingual
az: Çoxdilli
