Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: closed
ml: അടച്ചു

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Story
ml: ലേഖനം
