Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Content
ur: متن

en: closed
ur: بند کردی گئ

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Search
ur: تلاش

en: Mail
ur: مراسلہ
