Duo Two-Factor Authentication (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
ar: لقد قمت للتو باستخدام رابط ولوج يعمل لمرة واحدة. ليس من الضروري بعد الآن استخدام هذا الرابط. من فضلك غير كلمة سرك.

en: Customization
ar: التخصيص
