Duo Two-Factor Authentication (6.x-1.8) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: You are already logged in.
nl: U bent al ingelogd.

en: About
nl: Over

en: and
nl: en

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
nl: U heeft zojuist uw eenmalige login link gebruikt. Het is niet langer nodig deze link te gebruiken om in te loggen. Verander uw wachtwoord.

en: Form preview
nl: Voorbeeldweergave van formulier

en: Customization
nl: Aanpassen

en: User %name has authenticated with Duo.
nl: Gebruiker %name is aangemeld via Duo.

en: Integration key
nl: Integratiesleutel

en: API hostname
nl: API-hostname
