Duo Two-Factor Authentication (6.x-1.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: user
ro: utilizator

en: About
ro: Despre

en: and
ro: şi

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
ro: Tocmai aţi utilizat linkul one-time login. Nu mai este necesar să utilizaţi acest link pentru autentificare. Vă rugăm schimbaţi parola.

en: Customization
ro: Personalizare
