Dynamic Background (6.x-1.9) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Views
fa: نماها

en: User
fa: کاربر

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Context
fa: زمینه

en: Delete picture
fa: حذف تصویر
