Easy Social (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Top
ar: الأعلى

en: Teaser
ar: موجز

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Bottom
ar: الأسفل
