eComma (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Other
ar: آخر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: or
ar: أو

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: responses
ar: أجوبة

en: end
ar: نهاية
