eComma (6.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: created
gu: રચાયું

en: Other
gu: અન્ય

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: or
gu: અથવા
