Eldir (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required
