Eldir (6.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə
