elFinder file manager (6.x-0.6) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Miscellaneous settings
pt: Configurações diversas

en: Image settings
pt: Configuração de imagem

en: Files
pt: Arquivos

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Thumbnail size
pt: Tamanho da miniatura

en: Exists
pt: Existe

en: File Browser
pt: Navegador de Arquivos

en: Changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Select
pt: Selecionar

en: Relative
pt: Relativo

en: File browser
pt: Navegador de arquivos

en: Custom URL
pt: URL personalizada

en: Absolute
pt: Absoluto

en: File uploads
pt: Envio de arquivos
