elFinder file manager (6.x-0.6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
