elFinder file manager (6.x-0.6) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Yes
it: Sì

en: Image settings
it: Impostazioni immagine

en: Files
it: File

en: Not found
it: Non trovato

en: browse
it: sfoglia

en: Exists
it: Esiste

en: File Browser
it: Navigatore file

en: Changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Select
it: Scegliere

en: Relative
it: Relativa

en: File browser
it: Browser di file

en: Custom URL
it: Indirizzo URL personalizzato

en: Absolute
it: Assoluto

en: File uploads
it: Caricamento file
