elFinder file manager (6.x-0.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन
