elFinder file manager (6.x-0.6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: File uploads
te: ఫైలు ఎక్కింపులు
