ELMS (6.x-1.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: File path
ar: مسار الملف

en: Links
ar: روابط

en: Text
ar: نص

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Features
ar: الخصائص

en: Themes
ar: الحلل

en: Default time zone
ar: المنطقة الزمنية الافتراضية

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: The installation has encountered an error.
ar: واجه التركيب خطأ.
