ELMS Features (6.x-1.0-alpha14) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Color
ne: रंग

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Track
ne: पथ

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: Polls
ne: चुनाव
