ELMS Features (6.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Logo
ur: لوگو

en: Color
ur: رنگ

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے
