ELMS Features (6.x-1.0-alpha15) - en to he translation catalogue (73 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Login
he: כניסה

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Audio
he: אודיו

en: Text
he: טקסט

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: Footer message
he: הודעה בתחתית האתר

en: Logo
he: לוגו

en: Site
he: אתר

en: System path
he: נתיב מערכת

en: Term
he: סיווג

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Details
he: פרטים

en: End Date
he: תאריך סיום

en: System
he: מערכת

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Week
he: שבוע

en: Color
he: צבע

en: Logout
he: יציאה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Features
he: פיצ'רים

en: Definition
he: הגדרה

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Reference
he: רפרנס

en: Video
he: וידאו

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Track
he: מעקב

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: Plugin
he: פלאגין

en: User name
he: שם משתמש

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
he: יצירת טופס או שאלון חדש שיהיו נגישים למשתמשים. התוצאות שנשלחות וסטטיסטיקה נשמרות ונגישות למשתמשים מורשים.

en: Slogan
he: סלוגן

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
he: טקסט זה יוצג בתחתית כל עמוד. שימושי להוספת הודעה על זכויות יוצרים.

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: E-mail (confirm)
he: דוא"ל (אשר)

en: Personal welcome message
he: הודעת ברכה אישית

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
he: מסר ברכה זה יופיע בראש הודעת הדואר הנשלחת למשתמש החדש.

en: E-mail addresses don't match
he: כתובות הדוא"ל לא תואמות

en: User with this e-mail address already exists.
he: כבר קיים משתמש את כתובת דוא"ל זו.

en: [!site_name] We have created an account for you
he: [!site_name] יצרנו עבורך חשבון

en: Error sending notification mail to user.
he: שגיאה בשליחת הודעת דוא"ל למשתמש.

en: Error creating user.
he: שגיאה ביצירת משתמש.

en: edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Dates
he: תאריכים

en: export
he: ייצוא

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Import / Export
he: יבוא \ יצוא

en: Polls
he: סקרים

en: book
he: ספר

en: Reactions
he: תגובות

en: My Profile
he: הפרופיל שלי
