Email Download (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: File
ar: ملف

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Count
ar: العدد

en: Other
ar: آخر
