Email Download (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إرسال

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Count
ar: العدد

en: Other
ar: آخر

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
